Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Pontificale Romanum Clementis VIII. ac Urbani VIII, jussu editum postremo a Sanctissimo domino nostro Benedicto XIV recognitum et castigatum.Venetiis, 1775., Ex Typographia Balleoniana, 14+473+5 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső borítón címbejegyzéssel, possessori névbejegyzéssel, a címlapon jegyzettel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras