15024.
Beendet 415. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Harmadik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Kiadói, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.