Lyka Károly: Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig.... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500013/Lyka-Karoly-Festeszeti-eletunk-a-millenniumtol-az-elso-vilaghaboruig-1896-1914-Bp-1953~II2603973
2603973
16685
415
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Lyka Károly: Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. 1896-1914. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
: karap_norbert