Flohmarkt Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2589194
11941
414
Flea Market
Egy pár réz függönytartó, kopott, h:10cm, d:9,5cm 2589186
11942
414
Flea Market
Vegyes fém bolhatétel, cca. 19db, váza, hamutál, stb. Kopásokkal, sérülésekkel. Vegyes méretben. 2589101
11943
414
Flea Market
Régi vizitkártya tartó. Bőr album, rész sarkokkal, sérült. 12x16 cm 2588154
11944
414
Flea Market
Régi Standard márkájú fém pénzkazetta. két kulccsal 25x18 cm 2588160
11945
414
Flea Market
2 db nagy méretű szabóólló Solingeni az egyik 18 cm 28 cm
2588236
11946
414
Flea Market
4 db selyemkép üvegezett keretben. 24x27 cm 2587762
11947
414
Flea Market
Finommechanikai Vállalat FMV jelzett retró irodai ventilátor, gumi lapátos, kopott, működik m:30cm 2587761
11948
414
Flea Market
Acél szódás palack, kopott, m: 29cm
2587773
11949
414
Flea Market
Asztali lámpa, üveg búrával, műkodik, m:38cm 2587767
11950
414
24000
Flea Market
Német asztali barométer, fa, réz, tetején sas figura, m:40cm
2587763
11951
414
Flea Market
2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
2587659
11952
414
Flea Market
Réz, kétágú gyertyatartó, ónix betéttel, kopásnyomokkal, m:24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF