Flohmarkt

Zahl der Lose: 549

Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
11917.

Rufpreis:
8 000 HUF

Borhűtő, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:18cm
11918.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai jádeberakásos fa ékszeres, doboz, kopott, 23x17x11cm
11919.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Japán ékszeres, zenélő doboz, lakkozott fa, 24x15x11cm
11920.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőlő prés, jelzett, Veszprém, Pusztaszabolcs, asztali dísz, m:31cm
11921.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai jádeberakásos, cigarettás doboz, fa, jelzés nélkül, 18x10x7cm
11922.

Rufpreis:
8 000 HUF

Veronese olasz figurális bonbonier, jelzett, festett polirezin, m:14cm
11923.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai lakkos menü tartó, kopásnyomokkal, 35x25cm
11924.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neorokokó barométer, kompozit, arany színű festékkel festve, kopásnyomokkal, 37x30cm
11925.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínáló, ezüstözött alpakka, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, jelzett, m:17cm
11926.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fadoboz, tetején faragott jáde berakással, mahagóni, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13x9x6,5cm
11927.

Rufpreis:
5 000 HUF

Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm
11928.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF