Flohmarkt Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2592550
11917
414
Flea Market
Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
2592548
11918
414
Flea Market
Borhűtő, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:18cm 2592544
11919
414
15000
Flea Market
Kínai jádeberakásos fa ékszeres, doboz, kopott, 23x17x11cm
2592542
11920
414
Flea Market
Japán ékszeres, zenélő doboz, lakkozott fa, 24x15x11cm 2592535
11921
414
Flea Market
Szőlő prés, jelzett, Veszprém, Pusztaszabolcs, asztali dísz, m:31cm 2592524
11922
414
Flea Market
Kínai jádeberakásos, cigarettás doboz, fa, jelzés nélkül, 18x10x7cm 2592523
11923
414
Flea Market
Veronese olasz figurális bonbonier, jelzett, festett polirezin, m:14cm
2592515
11924
414
Flea Market
Kínai lakkos menü tartó, kopásnyomokkal, 35x25cm
2592505
11925
414
Flea Market
Neorokokó barométer, kompozit, arany színű festékkel festve, kopásnyomokkal, 37x30cm
2592489
11926
414
Flea Market
Kínáló, ezüstözött alpakka, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, jelzett, m:17cm
2592486
11927
414
Flea Market
Fadoboz, tetején faragott jáde berakással, mahagóni, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13x9x6,5cm 2592485
11928
414
Flea Market
Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF