cca 1870-1890 Brasserie Pousset belső dekorációs terve (Nouvelle Salle de la Brasserie Pousset). Kromolitográfia, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x27,5 cm