Johann Peter Krafft (1780-1856) festménye után William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Ferenc császár bevonulása Bécsbe, 1814 (Der Einzug des Kaisers Franz in Wien). Rézkarc, papír. Jelzett a rézkarcon. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 10,5x18 cm