Tétel

Katalognummer:

10773.
Beendet 414. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

J. Weixlgärtner (?-?): A Bécsi Földrajzi Társaság 25 éves jubileumára, az elnökök, többek közt Rudolf trónörökös herceg (Zum 25jährigen Jubiläum der Geographischen Gesellscahft in Wien), 1881. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos. 34x24 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf