Tétel

Katalognummer:

10785.
Beendet 414. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Barabás Miklós (1810-1898) rajza után metszette Mayer Károly: Jósika Miklós portréja. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, Foltos. 14x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf