Antoine Jean Duclos (1742-1795): Rokokó bál (Le Bal Paré a Monsieur de Villemorien...). Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 31x44 cm