10579.
Beendet 414. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Színezett rézkarc, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x13,5 cm