10375.
Beendet 414. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül, ismeretlen festő: Kalapos férfi portréja. Akvarell, papír. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Egy apró folttal. Üvegezett fakeretben. 19,5x12 cm