10436.
Beendet 414. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Elek jelzéssel: Kiskutya és a cica. Akvarell, ceruza, papír, 27,5x24,5 cm. Jobb felső sarkában kissé foltos. Üvegezett fakeretben.