Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567992
15565
414
Books: Sports, Chess, Alpinism
Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, egy papírborítón kis szakadással, egy másik papírborítón kopásnyomokkal.
2512457
15566
414
Dr. Nagy Géza: Az Aljechin-Euwe revansmérkőzés játszmái. Különlenyomat a Magyar Sakkvilág 1938 január-februári számából. (Bp.), 1938, Magyar Sakkvilág, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, szétvált borítóval, hiányos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány! 2552236
15567
414
5500
2555736
15568
414
2526818
15569
414
Szendrő Szabolcs, Németh Géza: Fél lábbal a csúcson. Bp., 1998, Korona. Kiadói papírkötés.
2590916
15570
414
Röplabda mindentudó '88. Bp., én., Sportpropaganda. Kiadói kissé kopott papírkötés.
2586010
15571
414
Zsolt Róbert: Labdarúgók, sportolók. Magyarország felfedezése. Bp., 1978., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító, kis szakadásokkal. + Zsolt Róbert: Sportolók, Sporterkölcs, Bp., 1983. Sport. Kiadói kartonált kötés, első lapon toll firkák. Mindkét példány dedikált!!
2571444
15572
414
Földy Attila: Rallye-varázs '95. 1995, General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2528471
15573
414
A golf szabályai és az amatőr státusz szabályai 2004-2007. Jóváhagyva az R&A Rules Limited és az Egyesült Államok Golf Szövetsége részéről. H.n., 2003, Magyar Golf Szövetség, 218 p. Kiadói papírkötés.
2528133
15574
414
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
2591077
15575
414
Angyal-Holló-Szűcs: Vízitúrázók könyve. Budapest-Esztergom, Csepel-sziget vízi útikalauza. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2547418
15576
414
Gyímesi János: Kosár? ... Jó! Kézikönyv kosárlabdázó gyerekeknek. [Veszprém], 1998, OOK-Press Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF