Szent István Könyvek 2 kötete: Balogh József: Szent Ágoston, a levélíró; Kiss Albin: Szent Ágoston De Civitate Dei művének méltatása. Szent István Könyvek 34. és 88. sz. Bp., 1926-1930, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az egyik kötet kissé hiányos gerinccel.