https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN "Köztársasági Őrezred - Budapest" kétoldalas Br plakett, hátoldalán a Szent koronával (64mm) T:1- kis patina, kis ph DN "Republican Guard Regiment - Budapest" two-sided Br plaque, with the Hungarian Holy Crown on reverse (64mm) C:AU small patina, small edge error
1
31866.

DN "Köztársasági Őrezred - Budapest" kétoldalas Br plakett, hátoldalán a Szent koronával (64mm) T:1- kis patina, kis ph DN "Republican Guard Regiment - Budapest" two-sided Br plaque, with the Hungarian Holy Crown on reverse (64mm) C:AU small patina, small edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Zahl der Gebote:
4
 
DN "Független Demokratikus Magyarországért 1944.XII.21. / Magyar Honvédség 1945" fém érem mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1
1
31867.

DN "Független Demokratikus Magyarországért 1944.XII.21. / Magyar Honvédség 1945" fém érem mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,74
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" Br kitüntetés mellszalaggal, nem hozzávaló tokban T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon, in not original case C:XF
1
31868.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" Br kitüntetés mellszalaggal, nem hozzávaló tokban T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon, in not original case C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,55
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon, miniatűrrel T:1-,2 patina, ph Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration on not original ribbon, with miniature C:AU,XF patina, edge error
1
31869.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon, miniatűrrel T:1-,2 patina, ph Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration on not original ribbon, with miniature C:AU,XF patina, edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,99
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Lovag fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon T:2,2- patina, több zománchiba France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, knight class" enamelled, gold plated, unmarked Ag decoration with ribbon C:XF,VF several enamell errors
1
31870.

Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Lovag fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon T:2,2- patina, több zománchiba France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, knight class" enamelled, gold plated, unmarked Ag decoration with ribbon C:XF,VF several enamell errors

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
64,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU
1
31871.

Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
38,96
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph. Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
1
31872.

Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph. Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
38,96
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 patina Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal with not the original ribbon C:XF patina
1
31873.

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 patina Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal with not the original ribbon C:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,74
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szovjetunió 1938-1991. "Kitüntetés Katonai Szolgálatért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 patina Soviet Union 1938-1991. "Medal for Battle Merit" silver plated Br medal with ribbon C:XF patina
1
31874.

Szovjetunió 1938-1991. "Kitüntetés Katonai Szolgálatért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 patina Soviet Union 1938-1991. "Medal for Battle Merit" silver plated Br medal with ribbon C:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,55
USD
Zahl der Gebote:
6
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse