Tétel

Katalognummer:

31853.
Beendet 413. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

3 000 HUF

42

Beschreibung:

~1920-1930. "Hadifogság emlékére 1914-1918" aranyozott Br emlékmedál füllel (40mm) T:2 kopott aranyozás, kis patina Hungary ~1920-1930. "In memory of War Captivity 1914-1918 " gilt Br commemorative medallion with ear (40mm) C:XF worn gilt, little patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf