~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvén... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500017/7E1960-Nehezipar-Kivalo-Dolgozoja-zomancozott-aranyozott-fem-jelveny-plus-7E1960-1980-Kival~II2574613
2574613
31901
413
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény + ~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott jelvény, Kádár-címerrel, nem eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, sérült tokban T:2 köztük: hiányzó tű, sérült zománc, kis kitörés
: pelikán_kristóf