1964-1985. "Munka Érdemrend" arany és ezüst fokozata, aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 az egyiken felületi szennyeződés, sérült tok
NMK 599, 600.