Rahmen Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2579739
12456
413
Frames
Olvashatatlan jelzéssel: Olasz táj, nyomat, számozott (360/600), üvegezett keretben, 5×22 cm, keret belső méret: 10×29 cm, kopásokkal 2579777
12457
413
Frames
Üvegezett, dekoratív fakeret, hímzett-varrott virágcsokorral. Látható méret: 23,2x20,3 cm 2582191
12458
413
4400
Frames
Dekoratív szecesszós stílusú, üvegezett, kissé sérült fa keret, szecessziós allegorikus nyomattal, belső méret: 21,5×31 cm 2582446
12459
413
Frames
5 db fa képkeret, kopott, részben kissé sérült, belső méret: 38,3x33,7, 40,5x30,3, 38,5x27,6, 42,4x36, 36,5x28,8 cm
2575960
12460
413
Frames
Üvegezett fa keret, modern, 2017 körüli "A Százéves Nemzeti Színház" nyomattal, 24x20 cm
2574248
12461
413
Frames
6 db üvegezett fa képkeret, kopásnyomokkal, angol városok részleteivel (London, Liverpool, Cambridge, stb.) nyomatként, belső méret: 19,5x28 cm
2574327
12462
413
Frames
4 db fa képkeret, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, belső méret: 44,2x19,5 és 54x22 cm között 2578322
12463
413
Frames
Dekoratív, üvegezett fa keret, báró Mednyánszky László Mocsaras táj. c. festményének 1960 körüli ofszet nyomatával. Belső méret: 28,6×42,9 cm 2574112
12464
413
Frames
2 db szögletes és 3 db ovális dekoratív képkeret, klf. kisebb méretekben 2493599
12465
413
Frames
2546105
12466
413
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Julius Adam (1852 - 1913) - Macskacsalád festményéről készült nyomattal. 31x38cm 2579694
12467
413
Frames
Üvegezett fa keret, 24x30cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF