10497.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Zólyomi (?) jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30×45 cm