10531.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Tóth Elemér jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 16,5×24,5 cm.