10662.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Mészöly Géza után): Balaton. Olaj, farost, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 33x55 cm