10681.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×43 cm