10725.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fejkendős kislány. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 48×38 cm