10608.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Nyilasy jelzéssel: Sétáló. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fa keretben. 89×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.