Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Kováts jelzéssel, XX. sz első felében működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Korabeli, dekoratív fa keretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező 1930 körüli címkéjével. 36x60 cm.