10746.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Jelzés nélkül: Nagypapa az unokájával. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 83,5×62 cm