10467.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászon, fakeretben, 40,5x18,5cm