Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Hufnagel 1900 jelzéssel: Vízparti falu. Akvarell, papír. Antik, historizáló, kissé sérült fa keretben. 23x19 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf