10492.
Beendet 413. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Dömök jelzéssel, XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Udvar, 1914. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 42×29,5 cm