cca 1970-79 össz. 2 db fotó: Sztevanovity Zorán (1942-) dalszerző, előadó saját hanglemezét dedikálja egy lemezboltban, 9x14 és Ambrus Kyri v. Kiri (1945-2021) magyar táncdalénekesnő portréja, törésnyommal, 9,5x6,5 cm
1867 Mihailo Obrenovic (1823-1868) szerb fejedelem nemsokkal meggyilkolása előtt, keményhátú fotó Stojanovits műterméből, szép állapotban, 10×6 cm / Mihailo Obrenović III of Serbia
cca 1970 előtt készült felvételek Fidel Castro (1926-2016) kubai politikusról és államelnökről, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából és gyűjtéséből 3 db mai nagyítás, 15x10 cm
cca 1920-1965 22 db fotó, fotólap és nyomtatvány külföldi színésznőkről és színészekről: Sophia Loren, Romy Schneider, Greta Garbo, Vico Torriani, stb., részben sérült és vágott
Kossuth Lajos (1802-1894) politikus fiatalkori és időskori portréja, 2 db NEGATÍV Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 6,5x6 cm és 36x24 mm
cca 1900-1950 13 db fotólap magyar színésznőkről: Szoyer Ilonka, K. Hegysi Mari, Küry Klára, Fedák Sári, stb., többségében a XX. sz, elejéről, részben sérült és vágott