https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 474
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2573777
12941
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1968 Salgótarján, Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Perspektíva), 23,5x14,5 cm 2573720
12942
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1964 Gáti Samu ,,Gyulai utcakép" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 18x24 cm 2238058
12943
413
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2573750
12944
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1963 Horváth István: Lépcső című fotóművészeti alkotása, feliratozva, 24x16,9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2573691
12945
413
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Josef Kadar ,,New Delhi 1987" című vintage fotóművészeti alkotása, aláírva, pecséttel jelzett, 13,1x7,4 cm, karton 20x14,8 cm 2573748
12946
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1973 Kriss Géza aláírt vintage fotója, 24x10,2 cm 2573689
12947
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1982 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából az ,,Őszi reggel" című fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, 18x24 cm 2573745
12948
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1963 Kaszab Imre ,,Beszéd az árnyékkal" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 23,7x16,3 cm 2573783
12949
413
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1970 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1db feliratozott és aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 23x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2573856
12950
413
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1929 Palócok mise után, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett és feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 20,5x16,6 cm 2573683
12951
413
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1957 Oldalkocsis motorkerékpár Kállai Ferenc színésszel a ,,Csigalépcső" című magyar filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, 20,5x28,3 cm 2573637
12952
413
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1978 Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából 13 db vintage fotó, az aktfényképezés műfajából, 9x6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse