Foto

Zahl der Lose: 474

Ipari, bányászati gépek, berendezések, 11 db fotó, 24x18 cm
13346.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-15 Elegáns, kalapos hölgy portréja. Vintage fotó Martin Balg udvari fényképész berlini műterméből. 27x15 cm. Üvegezett fakeretben.
13347.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940 2 db menyasszony portré, kartonra kasírozott fotó Várkonyi László (1906-1975) budapesti, Deák-téri műterméből, mindkettő a fényképész által aláírt, karton hátoldalán a műterem logójával, egyik hártyapapírral védett, 23,5×17,5 cm
13348.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1900 Baja, ipari kiállítás végrehajtó bizottsága, Goldstein R. fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozott, karton sérült és körbevágva, fotó kissé kopott, 28×37,5 cm
13349.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egy zacskónyi vegyes témájú negatív dobozában.
13350.

Rufpreis:
2 000 HUF

Óriási fotó tétel. Nagy doboznyi, sok száz fotó mindenféle témában, közötte erotikusak is
13351.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vegyes keményhátú fotó tétel, benne magyar, osztrák, de angol fotósok munkáival is, kb. 38 db, pl.: Bécs, Dr. Székely fotók, 2 db Mai és Társa fotó, az egyik színezett, Bp., Mertens és Társa, Bp., Goszleth István, Szabadka, Piétsch, Pest, Bülch Ágoston, Gyulafehérvár, Bach Károly, Brassó, Adler Lipót, benne két osztrák katona fotó, valamint Islington, Turner & Killirk, London, Hellis & Sons fotók, London, W. Wright...stb. Változó állapotban, különféle méretben.
13352.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

cca 1980 Csepel művek. Fotókból álló könyv kb 40 oldal
13353.

Rufpreis:
5 000 HUF

1960 A Malév római légijárata megnyitásának emlékére, fényképalbum 18 db fotóval, 18x13 cm méretben, MALÉV jelvénnyel ellátott, zsinórfűzéses vászon albumban
13354.

Rufpreis:
3 000 HUF

1964 ,,Az aranyfej" című magyar film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, 18x24 cm
13355.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1977 ,,K.O." című magyar film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, 18x24 cm
13356.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1960-1980 Az 1918/19. évi forradalmak képeiről készült későbbi előhívások (közte katonák, fegyveresek), 16 db fotó, 24x18 cm körüli méretben
13357.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF