cca 1940 2 db menyasszony portré, kartonra kasírozott fotó Várkonyi László (1906-1975) budapesti, Deák-téri műterméből, mindkettő a fényképész által aláírt, karton hátoldalán a műterem logójával, egyik hártyapapírral védett, 23,5×17,5 cm
1900 Baja, ipari kiállítás végrehajtó bizottsága, Goldstein R. fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozott, karton sérült és körbevágva, fotó kissé kopott, 28×37,5 cm
Vegyes keményhátú fotó tétel, benne magyar, osztrák, de angol fotósok munkáival is, kb. 38 db, pl.: Bécs, Dr. Székely fotók, 2 db Mai és Társa fotó, az egyik színezett, Bp., Mertens és Társa, Bp., Goszleth István, Szabadka, Piétsch, Pest, Bülch Ágoston, Gyulafehérvár, Bach Károly, Brassó, Adler Lipót, benne két osztrák katona fotó, valamint Islington, Turner & Killirk, London, Hellis & Sons fotók, London, W. Wright...stb. Változó állapotban, különféle méretben.
1960 A Malév római légijárata megnyitásának emlékére, fényképalbum 18 db fotóval, 18x13 cm méretben, MALÉV jelvénnyel ellátott, zsinórfűzéses vászon albumban