13349.
Beendet 413. Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1900 Baja, ipari kiállítás végrehajtó bizottsága, Goldstein R. fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozott, karton sérült és körbevágva, fotó kissé kopott, 28×37,5 cm