Tétel

Katalognummer:

15627.
Beendet 413. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Grünwald Béla: A közigazgatás közegei törvényhatóság körében. A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve V. köt. Rendszeresen összeáll.: - -. Bp., 1885, Ráth Mór, 8+312+XI p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap szakadt, két lap kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert