Simon Péter: Király és haza. Pillantás I. Ferenc József uralkodására 1886-tól 1895-ig. A "Király és nemzet" folytatása öt könyvben. II. könyv: 1886-1888. Bp., 1899, Weissenberg Ármin. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
Simon Péter: Király és haza. Pillantás I. Ferenc József uralkodására 1886-tól 1895-ig. A "Király és nemzet" folytatása öt könyvben. IV. könyv: Mária Valéria főhercegnő. Bp., 1899, Weissenberg Ármin. Félvászon kötés, elülső kötéstábla és gerinc levált, viseltes állapotban.
Garami Ernő: Forrongó Magyarország. Emlékezések és tanulságok írta - - Az ajánlást Biró Mihály rajzolta. Leipzig-Wien, 1922, Pegazus,XII+243+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
1919 Vegyes kommunista propaganda kiadvány, 6 db: Az egység okmányai. A szociáldemokraták és kommunisták egyesülésének előzményei. Kun Béla levele a kommunizmusról és a proletáregységről. Weltner Jakab bevezetésével. Bp., 1919., Közoktatásügyi Népbiztosság, 24 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis szakadással.; Kautsky Károly: A proletárság diktaturája. Ford.: Schöner Dezső. Munkáskönyvtár 21. füzet. Bp., 1919., Népszava, 95 p. Kiadói szakadt papírkötés.; Bucharin Nyikoláj: Osztályharc és forradalom Oroszországban. Ford.: Szamuely Tibor. Kommunista Könyvtár. Bp., 1919., Magyarországi Szocialista Párt, 62 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; Bucharin Nyikoláj: A kommunisták (bolsevikek) programmja. Ford.: Rudmnyánszky Endre. Bp., 1919., Kommunisták Magyarországi Pártja, 93 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; N. Lenin: Állam és forradalom. Ford.: Rudas László. Bp., 1919., Kommunisták Magyarországi Pártja, 112 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, borító nélküli példányt, szétvált kötéssel. Felvágatlan példány.; Lomov A.: A kapitalizmus pusztulása és a kommunizmus szervezése. Ford.: Szamuely Tibor. Bp.,[1919] ,Közoktatásügyi Népbiztosság, 16 p. Foltos, széteső állapotban.;
Czakó István: A trianoni "békekötés" felelőssége. Adattár a modern nemzetközi jognak a "megtévesztésen alapülő nemzetközi törvényhozás"ról szóló új fejezetéhez. Bp., ,Kir. M. Egyetemi Nyomda, 53+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
Kisari Balla György: Karlsruhei térképek a török háborúk korából. Bp., 2000., Szerzői. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Megjelent 800 számozott példányban, de ez számozatlan példány.
Nemzetvédelem országvédelem. Szerk.: vitéz Magasházy László, vitéz Faragó Ede, Kováts Tivadar, Bartos Dezső, Nagy László. Bp., 1943, Országos Nemzetvédelmi Szövetség, 375 p. Kiadói papírkötésben, a borítón kis szakadásokkal.