Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF

15

Beschreibung:

gróf Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyaroroszágnak. Bp., 1938, Magyar Külügyi Társaság. 402 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, ritkább fekete változat, jó állapotban. . Térképmelléklet: Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján ("Vörös térkép"), szerk.: gróf Teleki Pál, 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, 63x95 + Mo. Gazd földrajzi térképe

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor