17086.
Beendet 413. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Karl Sajó: Krieg und Frieden im Ameisenstaat. Mit zahlreichen Abbildungen.; Unsere Honigbiene. Mit zahlreichen Abbildungen. [Egybekötve.] Stuttgart,1905,Kosmos, 106+6; 108+12 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés, két bekötött illusztrált papírborítóval,