Éber László: Donatello. Művészeti könyvtár. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foxing foltos lapokkal.