Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, 1956. Szerk.: Frank János. Kiállítási katalógus. Bp., 1956, Ernst Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz