Retró váza, repesztett mázzal festett kerámia, jelzett, apró lepattaná... https://www.darabanth.com/de/412-Fernauktion/412.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Retro-vaza-repesztett-mazzal-festett-keramia-jelzett-apro-lepattanas-kopas-m-22-cm~II2508016
2508016
11085
412
Art-ceramics
Beschreibung: Retró váza, repesztett mázzal festett kerámia, jelzett, apró lepattanás, kopás, m: 22 cm
: karap_norbert