Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Németország DN "Siegen um 1600 / 1977" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (25,69g/1.000/40mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina Germany ND "Siegen um 1600 / 1977" Ag medallion, hallmarked on the edge, in original case (25,69g/1.000/40mm) C:UNC (originally PP) spotted, patina
31927.

Rufpreis:
6 000 HUF

31928.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olaszország DN "Sanremo Polgármestere" Br plakett eredeti, sérült tokban (193x155mm) T:1- Italy ND "The Mayor of Sanremo (Il Sindaco di Sanremo)" Br plaque in original, but damaged case (193x155mm) C:AU
31929.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olaszország DN 2xklf fém emlékérem "Velence, San Marco" (34mm) T:1,1- Italy ND 2xdiff metal medallion "Venice, San Marco" (34mm) C:UNC,AU
31930.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olaszország DN "Lourdes / Szent Bernadett" Al vallási érem díszlapon, eredeti zacskóban (25mm) + Lengyelország DN "II. János Pál pápa / Czestochowai Madonna" fém emlékérem (35mm) T:1- Italy ND "Lourdes / Saint Bernadette" Al religious medal on deocrative sheet, in original sheet (25mm) + Poland ND "John Paul II / Madonna of Czestochowa" metal medal (35mm) C:AU
31931.

Rufpreis:
1 200 HUF

Svájc 1978. "Berni Kantoni Lövészünnep Thun" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (14,96g/0.900/33,5mm) T:1- (PP) Swizerland 1978. "Cantonal Rifle Festival of Bern, Thun 1978" hallmarked Ag commemorative medallion in original case, with certificate (14,96g/0.900/33,5mm) C:AU (PP)
31932.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31933.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Svájc 2011. "A himnusz 50. évfordulója" Cu-Ni multicolor emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:PP Switzerland 2011. "50th anniversary of the anthem" Cu-Ni multicolor medallion with certificate (30mm) C:PP
31934.

Rufpreis:
2 800 HUF

Svájc DN "A Svájci Szövetség Filantróp Társasága / 25 év Louis Salz" Br egyoldalas Br plakett füllel (165mm) T:2 Switzerland ND "Philanthropic Society of the Swiss Association / 25 Years Louis Salz" one-sided Br commemorative plaque with ear (165mm) C:XF
31935.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szovjetunió 1970. "Lenin születésének 100. évfordulójára" 3db-os emlékérem-tétel, bontatlan fóliacsomagolásban T:1 Soviet Union 1970. "For the 100th anniversary of Lenin's birth" 3pcs medallion lot in unopened foil case C:UNC
31936.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szovjetunió 1981. "Jurij Gagarin / Szovjet-mongol közös űrutazás" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-,2 Soviet Union 1981. "Yuri Gagarin / Soviet-Mongolian space flight" two-sided, silver patinated Br medallion (60mm) C:AU,XF
31937.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szovjetunió 1983. "M. Lermontov" kétoldalas Al emlékérem. Szign.: MSZ (69mm) T:2 Soviet Union 1983. "M. Lermontov" two-sided Al medallion. Sign: MS (69mm) C:XF
31938.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF