Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

NDK DN "Johann Friedrich Böttger 1682-1719" kétoldalas kerámia emlékérem, a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (65mm) T:1 GDR ND "Johann Friedrich Böttger 1682-1719" two-sided ceramic medallion, with mark of the "Porcelain Manufactory of Meissen" (65mm) C:UNC
31915.

Rufpreis:
1 000 HUF

31916.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1968. "Lübeck" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1 GFR 1968. "Lübeck" two-sided Br medallion in original case (50mm) C:UNC
31917.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németország 1981. "Az élet tisztelete - Albert Schweitzer" Br plakett. Szign.: FB (110x137mm) T:2- Germany 1981. "Ehrfurcht vor dem leben - Albert Schweitzer" Br plaque. Sign: FB (110x137mm) C:VF
31918.

Rufpreis:
3 000 HUF

NSZK 1988. "II. János Pál / Mauthausen 1988. június 24." ezüstözött Br emlékérem. Szign.: O. E. Höfinger (50mm) T:2 GFR 1988. "John Paul II / Mauthausen 24 Juni 1988" silver plated Br medallion. Sign: O. E. Höfinger (50mm) C:XF
31919.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németország 1991. "Preussen 1991 / Gross Friedrichsburg" aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1991. "Preussen 1991 / Gross Friedrichsburg" gold plated Cu-Ni commemorative coin (40mm) C:PP patina
31920.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németország 1995. 1T Ag emlékérem "Philipp Reinhardt" (26,7g/0,999/40mm) T:1- karc, ph Germany 1995 1 Trimm Taler Ag commemorative coin "Philipp Reinhardt" (26,7g/0,999/40mm) C:AU scratched, edge error
31921.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Németország / Stuttgart 1997. 16 1/2E Ag "Naposta Stuttgart" emlékérem (15g/0,999/35mm) T:1-,2 (PP) kis patina, karc, ujjlenyomat Germany / Stuttgart 1997. 16 1/2 Euro Ag "Naposta Stuttgart" commemorative coin (15g/0,999/35mm) C:AU,XF (PP) small patina, scratched, fingerprints Krause UC# 205
31922.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Németország 1999. "Karl Valentin emlékére" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (49,46g/0.999/50mm) T:1 (eredetileg PP) Germany 1999. "In erinnerung an Karl Valentin" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in display case (49,46g/0.999/50mm) C:UNC (originally PP)
31923.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Németország 2007. "Berlini Állatkert" fém emlékérem T:PP Germany 2007. "Knut Zoo Berlin" metal commemorative coin C:PP
31924.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németország 2014. "A Háromkirályok 850 éves imádata" aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. "850 years of worship of the three holy kings" gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints
31925.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország DN I. és II. világháborús emlékérem Ag (24.6g/0,999/40mm) T:1- (PP) karcos, pici folt Germany DN World War I and II commemorative coin Ag (24.6g/0,999/40mm) C:AU (PP) scratched, one small spot
31926.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF