1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozata" zománcozott aranyozott Br, ezüstözött Br kitüntetések (2xklf) mellszalagon, eredeti tokban T:1-,2 az ezüstözés kopott
NMK 696, 697