cca 1900 Schindler's Original Schweitzer Seidengaze - Kemény Manó Buda... https://www.darabanth.com/de/412-Fernauktion/412.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500022/cca-1900-Schindlers-Original-Schweitzer-Seidengaze-Kemeny-Mano-Budapest-selyempolya-termekmin~II2565526
2565526
13955
412
Advertisement
Beschreibung: cca 1900 Schindler's Original Schweitzer Seidengaze - Kemény Manó Budapest selyempólya termékminta aranyozott egészvászon kötésben kb 60 féle mintával
: sza