Rahmen Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563006
12753
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 40x50cm 2563007
12754
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 36,5x28cm 2563008
12755
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 65x28cm
2563009
12756
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 100x28cm
2563015
12757
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
2563014
12758
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 37x54cm
2563013
12759
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Fellini poszterrel, kopott, 68x68cm
2563012
12760
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Dürrer poszterrel, kopott, 84x60cm
2563049
12761
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Egon Schiele nyomattal, kopott, 43x28cm 2563050
12762
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 45x35cm 2563088
12763
412
Frames
Asztali kitámasztós antik intarziás fotókeret, anya és lánya fotó, kopott 18,5x24,5cm 2563089
12764
412
Frames
Asztali kitámasztós antik fotókeret, fiatal hölgy fotó, kopott 22,5x16,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF