Rahmen

Zahl der Lose: 48

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 40x50cm
12753.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 36,5x28cm
12754.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 65x28cm
12755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 100x28cm
12756.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
12757.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 37x54cm
12758.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, Fellini poszterrel, kopott, 68x68cm
12759.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, Dürrer poszterrel, kopott, 84x60cm
12760.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, Egon Schiele nyomattal, kopott, 43x28cm
12761.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív üvegezett keret, kopott, 45x35cm
12762.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asztali kitámasztós antik intarziás fotókeret, anya és lánya fotó, kopott 18,5x24,5cm
12763.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asztali kitámasztós antik fotókeret, fiatal hölgy fotó, kopott 22,5x16,5cm
12764.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF