Rahmen Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2542336
12741
412
Frames
Dekoratív fakeret gobelin csendélettel, kopott, 17x24cm
2521255
12742
412
Frames
Olvashatatlan nyomat, fakeretben. 25x33cm 2563016
12743
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 33x26cm
2563017
12744
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 36x26cm 2563018
12745
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 36x28cm 2563019
12746
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 29x23cm
2563001
12747
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 50x40cm 2563002
12748
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 65x28cm
2565050
12749
412
30000
Frames
Reprezentatív, nagyméretú kagylódíszes antik fa képkeret, tengeri jelenetet ábrázoló nyomattal, belső méret: 84x111 cm. Kisebb sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2563003
12750
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 50x40cm 2563004
12751
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 50x40cm 2563005
12752
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 50x40cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF