Szecessziós só, olaj, ecet tartó, 2db, csak a sótartó betétje van meg,... https://www.darabanth.com/de/412-Fernauktion/412.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Szecesszios-so-olaj-ecet-tarto-2db-csak-a-sotarto-betetje-van-meg-kopott-m28-cm~II2564730
2564730
12338
412
Flea Market
Beschreibung: Szecessziós só, olaj, ecet tartó, 2db, csak a sótartó betétje van meg, kopott, m:28 cm
: nagy_andras