Tétel

Katalognummer:

10874.
Beendet 412. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

cca. 1840 I. Abdul Hamid (1725-1789), az Oszmán Birodalom szultánjának portréja, Lemaitre, Lalaisse és Monnin metszete, Joseph Marie Jouannin (1783-1844) és Jules Van Gaver, L'Univers pittoresque, Europe, Turquie című művéből, Firmin Didot Freres, Párizs, 1840. Kopott üvegezett fakeretben. 17,5x10cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf